انواع سقف کاذب

انواع سقف کاذب یک نوع سقف ثانویه محسوب می‌شود. این سازه با اهداف کاربردی، بر روی سقف اصلی، طی طراحی خاص و با رعایت نکات ایمنی، نصب می‌شود. انواع سقف کاذب، بنابر نیاز سازه و با توجه به کاربری‌های مورد پسند مشتری طراحی و اجرا می‌شود. اما متریال اصلی سقفهای کاذب چیست؟ چه کاربردی دارند؟ چگونه نصب می‌شوند؟ آیا همه اهداف را برآورده می‌کنند؟ چقدر زمان می‌برد تا نصب شوند؟ انواع سقف کاذب ارزان کدام است؟ و از همه مهم‌تر قیمت سقف کاذب چقدر است؟ پاسخ سوالاتی از این دست کمک می‌کند تا دست به انتخابی درست بزنید و انتخابی صحیح و متناسب با نوع سازه خود داشته باشد. در این مقاله قصد داریم اطلاعات جامعی درباره انواع سقف‌های کاذب و قیمت آن ارایه نماییم

انواع سقف کاذب چیست؟

سقفهای کاذب به عنوان سقف دوم، با اهداف کاربردی طراحی و اجرا می‌شوند. بنابر متریال مورد استفاده در این نوع سقف، نوع اتصالات آن نیز متفاوت است.. هم‌چنین هر نوع سقف دارای متریال مخصوص به خود جهت اتصال است و نصاب متخصص خود را نیاز دارد. این سقف‌ها را رعایت فاصله نسبت به سقف اصلی، توسط اتصالاتی بر دیوار و سقف متصل می‌شود. نوع متریال سقف کاذب تاثیر مستقیمی بر قیمت آن می‌گذارد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره انواع این محصول ارایه دهیم. سقفهای کاذب در سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و … قابلیت اجرا دارند. باید دقت داشت که هر سقف را با توجه به نوع کاربری آن در مکان مورد نظر نصب کرد و در صورت لزوم از متریالی استفاده نمود که با شرایط محیطی تناسب و هماهنگی بیشتری داشته باشد.
دیوار جدا کننده کناف

کابرد انواع سقف کاذب

در گذشته سقف فقط یک بخش از سازه محسوب می‌شد؛ که با هدف ایجاد سایبان، نگه‌داری دمای سازه، حفاظت از سازه در برابر باد، باران، برف، طوفان، گرد و غبار و جلوگیری از ورود حیوانات و پرندگان مورد استفاده قرار می‌گرفت. امروزه از سقف سازه علاوه بر موارد ذکر شده انتظارات دیگری نیز داریم. در ادامه نکات مهمی را درباره کاربرد این محصول ذکر می‌کنیم:
سقف و سازه کاذب بینو
سازه های کاذب
G Y P S U M T I L E

7 نکته مهم انتخاب انواع سقف کاذب

پیش از انتخاب این محصول باید یک سری نکات مهم را در نظر داشته باشد و سپس اقدام به انتخاب نمایید. هر انتخابی نتایج و عواقبی در پی دارد. به همین دلیل اگر با آگاهی اقدام نمایید بر مزایای کار می‌افزایید و از معایب نهایی می‌کاهید. مهم‌ترین سوالاتی که باید پیش از انتخاب، پاسخ مناسبی برای آن داشته باشید؛ عبارت هستند از:
پاسخ این سوالات را با دقت و حوصله بیابید. بررسی کنید، پرس و جو نمایید، از مشاوران متخصص کمک بگیرید و برای هر سوال، پاسخ مناسب را بیابید. پاسخ هر سوال، نوع خاصی از سقف را تایید می‌کند. این همان چیزی است که پیش از انتخاب باید بدانید.

انواع سقف کاذب کدام است؟

در زمان خرید این محصول باید بدانید چه نوع و طرحی از آن برای نیازهای سازه و سلیقه خودتان بهتر است. برای رسیدن به این هدف باید با انواع سقف کاذب آشنا شوید. در ادامه اطلاعاتی را در زمینه انواع سقف ارایه می‌دهیم

انواع سقف کاذب زیگورات

شرکت زیگورات تولید کننده انواع سقف از نوع کاذب است. محصولات ما توسط متخصصین و کارشناسان حرفه‌ای تولید و عرضه می‌شود. نصابان حرفه‌ای ما داری تخصص زیادی هستند و در زمان نصب همه نکات را رعایت می‌کنند تا سازه‌ای ایمن را تحویل دهند. مشاوران ما نیز آماده راهنمایی رایگان در زمینه انتخاب انواع سقف هستند. انواع سقفهای کاذب زیگورات عبارت هستند از: • انواع سقف کاذب کناف • انواع سقف کاذب آلومینیومی • انواع سقف کاذب گچی هر نوع از موارد فوق خود دارای انواع گوناگونی است، که در زمان انتخاب می‌توانید مقالات مربوط به آن‌ها را مطالعه نمایید و از مشاوران ما در زمینه خرید این سازه‌ها کمک بگیرد.
سازه های کاذب

سفارش انواع سقف کاذب

پیش از سفارش انواع سقف کاذب، باید ابتدا با کمک مشاور متخصص، با توجه به محیط اجرای کار، نیازهای سازه، نیازها و سلیقه‌تان، نوع آن را مشخص نمایید. با توجه به تنوع این محصول در متریال، انتخاب انواع سقف کاذب، کار سختی است. اما به یاد داشته باشید که بسیاری از انواع سقف‌های کاذب جنبه نما دارند، تعدای از آن‌ها کاربردی محسوب می‌شوند و تعدادی از آن‌ها نیز دارای قیمت و کیفیت مناسبی هستند. سفارش این محصول می‌تواند برای سقف کل سازه یا برای بخش‌های خاصی از آن انجام شود. سقف کاذب آشپزخانه، سقف کاذب حمام و سرویس بهداشتی و سقف کاذب پذیرایی، پرکاربردترین مکان‌ها برای سفارش این محصول هستند.

خرید انواع سقف کاذب

برای خرید این محصول به سراغ مراکز فروش متبر بروید و جهت برآورد هزینه، قیمت خود را از چند مکان تهیه نمایید. البته تاکید می‌کنیم که باید کیفیت را باید بر قیمت ارجعیت داد. در خیلی موارد استفاده از زیر سازی ارزان بی‌کیفیت و یا به‌کار بردن یک متریال کیفیت پایین، ممکن است قیمت نهایی را پایین بیاورد؛ اما در نهایت بعد از مدت کوتاهی مجبور به تعویض سقف شوید. خرید اینترنتی انواع سقف کاذب در زیگورات توسط تماس با کارشناسان و ثبت سفارش انجام می‌شود. در صورت تمایل، کارشناسان ما با حضور در محل اجرا، راهنمایی‌های لازم را انجام خواهند و بهترین گزینه را پیش رویتان خواهند گذاشت.

قیمت انواع سقف کاذب

قیمت این محصول با توجه به متریال و نوع زیرسازی آن تعیین می‌شود. بعضی از سقف‌ها دارای قیمت بالاتری هستند و بعضی سقف کاذب ارزان قیمت محسوب می‌شوند. به جز قیمت متریال، قیمت زیر ساخت، دستمزد نصاب، هزینه حمل و نقل نیز در قیمت سقف کاذب تاثیر می‌گذارد. جهت دریافت قیمت کلی هر نوع سقف می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

کلام آخر

این مقاله با هدف معرفی انواع سقفهای کاذب نگارش شده است. در زمان انتخاب این قسمت از سازه مهم است که چه نوع متریالی را در نظر دارید و از این نوع سقف چه انتظاراتی را دارید. هر نوع سقف از نوع کاذب دارای مزایای و معایبی است که با توجه به آن‌ها می‌توان اقدام به سفارش آن نمود. نصب این نوع سقف یک کار تخصصی است و کیفیت اجرای کار دارای اهمیت است. به همین دلیل برای نصب این سازه با افراد متخصص قرار داد ببندید و بهترین نوع سقف را برای سازه خود انتخاب نمایید. در این مسیر می‌توانید از متخصصان طراحی و نصب زیگورات کمک بگیرید. زیگورات شرکت تخصصی تولید سازه‌های کاذب است. سقف کاذب، کف کاذب و دیوار جدا کننده از جمله سازه‌های تخصصی زیگورات است. ما در زمینه طراحی، تولید، اجرا و نصب انواع سازه‌های ذکر شده تخصص داریم. رضایت خاطر مشتری هدف بزرگ ماست.